Fi-yapı battı mı, Fiyapı batıyor mu, Kırıkkale fiyaka, Ankara ne zaman teslim edilecek?


Televizyon dizilerine sponsor olan, bol bol reklamı yapılan Fiyapı isimli inşaat firmasından bugünlerden ses seda çıkmıyor.

Fiyaka projesi

Fi-yapı Kırıkkale- Ankara yolu üzerinde, ırmak kenarında 7 bin konutluk bir uydu şehir yapacağını duyurmuştu. Temel atma törenine Başbakan yardımsı Beşir ATALAY da katılmıştı.
Bu konu ile ilgili olarak herhangi bir yorum yapmak istemiyoruz. Sadece haberleri ve şikayet sitelerini listeleyeceğiz.
Fi-Yapı'dan modern gecekondular! Birgün Gazetesi
Şikayet Var
Fiyapı Batıyor mu? Rotahaber
Fiyapı'da neler oluyor?
Kırıkkale Haber sitesi
3 Mart 2012 Cumartesi

1 yorum:

Adsız dedi ki...

Merhaba,
Bende fi-yapi magduruyum. Fi towerdan sozde bir daire aldim gecen sene pesin para ile ne tapu verdiler ne bir bilgi verdiler su ana kadar.Hic kimse yok konusabilcegeiniz.
Ne yapacagimizi sasirdik kaldik. Avukata verdik, ihtarname cektik size borcumuz yoktur diye bize cevap verdiler. Avukat dava acti ama bu dava en az 2 sene surer diyorlar tabiiki 2 sene sonunda fi-yapi ortadan yok olacagi kesin.Bugun itibari ile fi-tower da bulunan dairelerin hepsine haciz konulmus durumda bu nedenle parasini pesin odedigim daireye tapuda veremiyorlar. Zaten ortada ne ev var , ne bir yetkili.
Yani sonunda dolandirildigimizi anladik, bize bu daireyi satan sahtekar satis gorevlisi hakkinda ve sirket sahibi hakkinda nitelikli dolandiriciliktan savciliga suc duyurusunda bulunduk. En kisa surede bu sahislarin tutuklanarak yargi onune cikarilmasini umut ediyorum.