Ahmet Davutoğlu BaşbakanÖnümüzde 2011 genel seçimleri var. Kimin kazanacağı baştan belli gibi görünen bir Seçim. Çok büyük ihtimalle Akparti yine tek başına iktidar olacak. Ancak Anayasayı tek başına değiştirecek bir milletvekili sayısına sahip olamayacak. Ancak Anayasa değişikliklerini referanduma götürecek olan 330 milletvekili sayısını geçmesi mümkün görünüyor.

Ancak bu seçimlerden daha sonrası için, önemli bir husus var. O da Bir dahaki seçimlerde Akparti'nin başında kimin olacağı?

Şu anda tüm kamuoyu araştırmaları, Ahmet Davutoğlu'nun halk tarafından en çok istenen başbakan adayı olduğuna işaret ediyor.

Bu görevi layıkıyla yerine getireceğinden kuşiku olmayan DAvutoğlu için tek soru işareti kendisi. Görevi kabul etmyip, köşesi,ne çekilmeyi tercih edebilir. Bu ise kendisi için kazanç Türkiye için kayıp olur.

Sayın Davutoğlu'nun bu hususta ülkesinden yana karar almasını umuyoruz.
14 Mart 2011 Pazartesi

3 yorum:

Adsız dedi ki...

Davutoğlu'nun bi tarikata mensup olduğu söyleniyor.

Adsız dedi ki...

Bir Siyasetçi için de tarikat üyesi demişlerdi. Hem de mason tarikatı! Atatürk'ün yasakladığı kovduğu mason tarikatı! Hem başbakan oldu hem de... Neyse Müslüman tarikatına mensuptur olsa olsa. Bir de onlardan olsun başbakan bakalım n'olcek?

Adsız dedi ki...

Google bile sizden daha çok şey biliyor. Ahmet Davutoğlu tarikat diye yazın bakayım müslüman tarikatı mı çıkacak başka bir tarikat mı?
Ayrıca müslüman tarikatına mensup kişiler de başbakanlık, cumhurbaşkanlığı yaptı memlekette. Araştırma isteyenler için anahtar kelimeleri verelim. Turgut Özal, Erbakan, Nakşibendi, Zahit Kotku, İskendireye, Esat Coşan