Yerli hakkındaAnadolu'nun en güzel ilçelerinden birinde ikamet eden Yerli Torbam.com'un kurucu üye ve yazarlarından. Siyaset, felsefe, kültür konulu bloglarda yayınlanmış bir çok yazısı ve makalesi mevcut.

Asıl yaptığı işin yanında bir çok ek uğraşısı var. 10 yıldır boş zamanlarında satranç antrenörlüğü yapıyor. Çocukluğundan beri resim yapıyor. Henüz sergilenmemiş onlarca yağlı boya tablosu var. Konu komşu, eş dost'a hediye ettiği için sergilenecek kadar birikmiyor.

İlk kez internetle tanışması 1994 yılında Orta Doğu Teknik Üniversi'nde oldu. Bir kaç yıl sonra kendine ait bir bilgisayar edindi. 1999 yılında kendi evinden sanal dünyaya merhaba dedi. IRC, ICQ derken son olarak Messenger'da karar kıldı.

Yerli, İngiltere'de yapılan bir araştırmaya göre insanların en mutlu olduğu yaş aralığında (35-45). Okul, üniversite, sınav derdi yok. Zaten hiç olmamıştı. Aş, eş, iş sorununu çoktan çözmüş. Mutlu olmaması için hiç bir nedeni yok. Ah bir de sigarayı bırakabilse...

Bazı Yazıları

Türk Telekom 8 megabit Kampanyası
Sosyal İmleme Siteleri
Az Enerji Çok Kazanç
14 Nisan 2010 Çarşamba

2 yorum:

Kampanyacı dedi ki...

Merhaba Sayın Yerli...
Sizi tanıdığımıza memnun olduk.
Sigaradan kurtulmanız için duacıyız.
Sanırım bunu için Canbaz'ın sağlık sorunu aslında size iyi bir örnek olabilir herhalde ama... Sanırız Canbaz size iyi anlat(a)mamış :)
Hayırlı kurtulmalar, güzel bloglamalar...
İlgiyle takip ediyoruz.

Yerli dedi ki...

Merhaba Sayın Kamapyacı,
Teşekkür ediyorum dualarınız için.
Canbaz'ın birşey anlatmasına gerek yok aslında. Ben anlamam gerek.:)
Sağlıcakla kalın...